banner
ATRAKCYJNE RABATY NA CZĘŚCI ZAMIENNE - ZAPYTAJ O CENĘ

WyszukiwarkaNewsletter


Chcesz być na bieżąco? - nowości, promocje... -

Zapisz się!

Zapisz się!

Serwis


Serwis pogwarancyjny drukarek ZEBRA


Jesteśmy małą firmą o dużych możliwościach. Specjalizujemy się naprawie drukarek Zebra. Nie ogranicza nas skostniała struktura, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu dużą elastyczność świadczonych usług oraz niskie ceny. Charakteryzuje nas szybki czas reakcji, nieograniczony restrykcyjnymi procedurami wewnętrznymi.

Zapewniamy:

  • szybki czas reakcji
  • naprawę sprzętu w siedzibie Klienta jak i w naszym serwisie
  • doradztwo w doborze etykiety
  • doradztwo w doborze oprogramowania i integracji drukarek z systemami
  • doradztwo w zakresie weryfikacji kodów kreskowych

Ponadto:

  • dysponujemy stale dostępnymi częściami zamiennymi
  • proponujemy atrakcyjne rabaty
  • inne usługi - wszelka pomoc, jakiej nasz Klient może tylko oczekiwać

:: Naprawa

Jako że zajmujemy się naprawą drukarek, zawsze w pierwszej kolejności proponujemy naprawę uszkodzonego elementu. Naprawiamy zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i podzespołów elektronicznych. W przypadku usterek elektroniki zawsze używamy komponentów elektronicznych o tych samych parametrach co użyte przez producenta - w większości przypadków elementy te są sprowadzane z USA.

:: Wymiana

Decydując się na wymianę całego, uszkodzonego komponentu drukarki, otrzymują Państwo oryginalną część zamienną pochodzącą od oficjalnego dystrybutora na Polskę.

:: Umowy serwisowe

Oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej, która daje pewność co do terminowości wykonywanych napraw a także zapewnia skrócenie czasu naprawy. Zgłoszenia Klientów objętych naszą opieką traktowane są priorytetowo. Proponowane przez nas umowy zapewniają systematyczne przeglądy urządzeń co pozwala zmniejszyć ryzyko pojawienia się usterki i tym samym wystąpienia przestojów w produkcji. Powierzając nam opiekę serwisową nad posiadanym sprzętem możecie Państwo poświęcić się realizacji własnych celów biznesowych, pozostawiając nam sprawy techniczne.


Kontakt

DATASYSTEM

ul. Andersa 1
95-040 Koluszki
tel. 695-916-122
fax 44 789-04-15

Komunikator


ggGadu-Gadu

Skype SkypeWizytówka vCard


wizytówka jak skorzystać z fotokodu?

Valid XHTML 1.0 Strict

Valid CSS!

narożnik narożnik

DataSystemCopyright © DataSystem - zebra serwis 2009 - 2013

Strona korzysta z zewnętrznego narzędzia Google Analytics i woopra, które wykorzystują mechanizm plików cookies. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.